Gastrochef & Sushi Art BOX

WITAMY W JAPOŃSKIEJ RESTAURACJI I SUSHI BAR

Gastrochet & Sushi Art  serwuje tradycyjne i innowacyjne dania kuchni japońskiej. Atmosfera jest swobodna, a nowoczesny i ekskluzywny design przyczynia się do relaksu i przyjemnego jedzenia. Eklektyczny bar sushi jest połączony z pełnowymiarową japońską kuchnią oferującą tradycyjne japońskie potrawy, a także pełny bar monopolowy z dziesięcioma rodzajami sake.

 

W swojej 15-letniej historii restauracja stała się jednym z największych japońskich miejsc gastronomicznych zlokalizowanych we Wrocławiu. Jako zespół zawodowców zajmujących się gotowaniem wprowadziliśmy Polaków do szerokiej gamy nowych i klasycznych japońskich posiłków, wzmacniając wymiana kulturalna między naszymi dwoma wielkimi narodami.

 

Zapraszamy do przyłączenia się do nas i doświadczenia jednej z najlepszych japońskich restauracji i barów sushi.

GŁÓWNE POWODY, BY ODWIEDZIĆ NASZĄ RESTAURACJĘ 

Tradycyjnie

Mamy szeroką gamę tradycyjnych japońskich obiadów i kolacji, która obejmuje wszystkie tradycyjne produkty żywnościowe, z którymi ten kraj się kojarzy - od rolek sushi po tofu i dim sum.

Nowy

Oprócz gotowania i serwowania szerokiej gamy znanych japońskich potraw, skupiamy się również na wprowadzeniu ludzi z Zachodu do wszystkich potraw, które wszechstronna kultura japońska produkowała przez wieki!

Świeżo

Pamiętaj, że oprócz tego, że są pyszne, wszystkie składniki, których używamy do przygotowania naszych potraw, są świeże i absolutnie zdrowe dla Ciebie! Jest to szczególnie prawdziwe, gdy mówimy o daniach z ryb i owoców morza, takich jak sushi!

Otwarte 7 dni w tygodniu

Przyjdź do nas w dowolnym momencie na wyśmienity wybór sushi w europejskim wydaniu.